Track Day Championchip

Všetky potrebné info, download, pravidlá atď nájdeš na stránkach šampionátu.

 Rok se s rokem sešel a máme tu opět čas prázdnin. Šampionáty jsou u konce, jejich vítězové si užívají své slávy a cen.

Po celkem úspěšné akci Green Hell v minulých dvou letech jste možná čekali, že to dáme i do třetice.  Nestane se tak a já budu ušetřen složitého počítání , tabulek a řečí :

Kdo s tím LMP tam asi kdy jezdil
” Si se asi zbláznil ne ? “

No jak jsme viděli v minulých dnech , tak můj nápad vzít na Šlajfu LMP1 mi už někdo ukradnul a klidně si tam s ní honí triko. 😀

Bylo nám ( mě a Weronovi ) líto, že Assetto obsahuje spoustu krásně zpracovaných “civilních” aut. Jsou to povětšinou auta, které mnozí z nás mají zaparkovány ve svých garážích. Napadlo nás tedy je přes léto trochu provětrat na známých i méně známých tratích. 

Nevynecháme ani tratě u nás doma, takže se můžete těšit na Most, Brno a Slovakiaring.  Pojedeme každý čtvrtek a to ve formátu :

19.50 – LOSOVÁNÍ

20.00 – 21.00 Volný tréning

21.00 – 21.15  Q

2x 20 min Race -do R2 částečně otočené pořadí dle R1

Do závodu se registrujte na hlavní stránce v levém sloupci, šampionát spadá do kategorie FREE. 

!!!!   UPOZORNĚNÍ   !!!!

Nepojedeme v módu s Entrylistem, registrace slouží jen pro naši informaci kolik míst na startu bude cca obsazeno. Podmínkou účasti v závodě je přítomnost na Discordu min. půl hodiny před začátkem Q  v odůvodněných případech (uspávaní dětí, dogrilování večeře, dopití roztočeného piva…) a po předchozí domluvě možno i později. Je to proto, že kdyby se stalo a míst bylo náhodou málo, můžeme umožnit start i případným zapomětlivcům a neregistrovaným.

Tak a co říci na závěr ?
V garáži nám většině stojí několik aut, které se dají pro naše účely použít a my bohužel nikdy dopředu nevíme s čím bude chtít manželka nebo přítelkyně vyrazit na nákup do TESCA a tak si pro tréning na server dáme vždy dvě auta.  Nikdo z nás nebude do začátku závodního večera vědět, které nám stará nechala doma . Bude to pro nás možná milé, možná nemilé překvapení 😀 .

Auto, se kterým nakonec závod pojedeme bude vylosováno pod kontrolou státního notáře na stránce jejíž adresa bude uvedena na Discordu v příslušné sekci. Losování proběhne v 19.50 v den závodu .

Ano a ještě jedna věc . Tohle tlačítko hledat nemusíte. Všem jsem vám ho vypnul rovnou, protože to je stejně ta první věc co uděláte, když s autem na okruh dorazíte.

Pořadí tratí a výběr aut Vám psát ani nebudu, protože se stále ještě mění. Ve spolupráci s Weronem a doufám i dalšími se nám podaří vybrat hlavně zábavné kombinace .

Jo a ještě bych zapoměl na ceny. O něco se přece jet musí ne?

Zlatý trenky vám dávat šít nebudu, ale na oblíbené motivační hrníčky se tři nejlepší těšit můžou 😀 

BONUS

Nejlepší pilot, který ještě nemá a neměl  členství PREMIUM  ( tzn. ten, který se šampionátu účastní jako nováček)  ho dostane na rok zaplaceno.

Na jaká auta se můžete tedy těšit ?

Něco málo z garáže,ale rozhodně to není vše s čím můžeme jet.

 

Začínáme 12.7. 2018

a nebudeme to mít daleko , pojedeme jen do Mostu 😀 

Všetky potrebné info, download, pravidlá atď nájdeš na stránkach šampionátu.

 

 

1 odpoveď

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.