Před-kvalifikace VOC2018 +update výsledků

V tomto článku se dozvíte detailní rozbor průběhu VOC2018 před-kvalifikace a její vysvětlení.

Start

Začínáme po testovacím závodě na aktuální verzi 0.95 (v průběhu před-kvalifikace se nepočítá s updatem)

První část

7.11.2018 18:00 se můžete připojit na server č.3, kde bude probíhat první část kvalifikace na trati Nurburgring GP. (Doporučujeme testovat na serveru, v offline režimu nemusíte navolit stejné povětrnostní podmínky)
11.11.2018 23:59 se uzavře okno v první části kvalifikace. Jakýkoliv jiný zapsaný čas po termínu bude smazán.
Výsledky se zobrazí ve spodní části tohoto článku, používejte jej jako kvalifikační tabulku. Počítá se pouze validní kolo, vypsané v strackeru.

Druhá část

12.11.2018 18:00 se opět můžete připojit na server č.3, kde bude probíhat druhá část kvalifikace na trati RedBull Ring.(Doporučujeme testovat na serveru, v offline režimu nemusíte navolit stejné povětrnostní podmínky)
16.11.2018 23:59 se uzavře okno v druhé části kvalifikace. Jakýkoliv jiný zapsaný čas po termínu bude smazán.
Výsledky se zobrazí ve spodní části tohoto článku, používejte jej jako kvalifikační tabulku. Počítá se pouze validní kolo, vypsané v strackeru.

Výsledky

Oba validní časy se sečtou a vyjde výsledný kvalifikační čas. Nejrychlejších 15 závodníků se zapisuje do PRO kategorie, která se v tomto momentu uzamkne a odjezdíme celý šampionát v tomto složení.
Zbytek startovního pole se doplní do kategorie SEMI. Kategorie nemá daný konec, jezdci se podle času pouze seřadí pod sebe.

Nepsané pravidlo: Prosím jezdce, kteří se nechtějí účastnit šampionátu, ale chtějí vyzkoušet auto na trati s ostatními. Kontaktujte admina o smazání času. Každý čas se bere jako jakási registrace do šampionátu. V kategorii PRO prosíme pouze vážné zájemce, kteří odjedou celý kalendář. Pokuď víte, že se nezúčastníte z jakéhokoliv důvodu, přenechejte místo dalším jezdcům. Děkujeme.

Tabulka s výsledky


UPDATE

Úspěšně jsme zvládli obě kola před-kvalifikace. Po 10 dnech a nespočtu Vašich odjetých pokusů o nejrychlejší čas, jsme odhalili patnáctku nejrychlejších. Tito závodníci budou v následujících 14 týdnech bojovat o celkové vítězství. Začínáme již toto úterý 20.11.2018 na české trati Autodrom Most. (časový harmonogram&download)
Jelikož se objevilo pár nových jmen a to nejenom v PRO divizi, tak i  v SEMI. Doporučuji přečíst zdejší pravidla, ohledně chodu závodního večera ZDE. Do obou kategorií je potřeba prémiové členství, zkontrolujte TADY.

Seznam PRO kategorie:

Andrej Chlebec
Michal Blažek
Jakub Kucharik
Tomáš Buček
Filip Dostálek
Frantisek Krečmer
Peter Mikuš
Anton Cazanic
Jakub Glonec
Lukas Folk
Tomáš Hrouda
Tomáš Valčík
Zdeněk Černý
Petr Jirka
Jan Lener

Pouze tito jezdci se mohou zúčastnit závodu kategorie PRO. Nemusí se registrovat do závodní události. Tato skupina má trvale vytvořený entrylist. Pozn.: Byla nám přislíbena i nějaká známá a atraktivní jména reálného šampionátu. Tito jezdci se zúčastní jako VIP hosti.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili před-kvalifikace a taktéž gratulujeme nejrychlejším. Budeme Vás sledovat v průběhu sedmi dvou-závodů, ať už na streamu, nebo v strackeru serveru č.3.

 


 

Pravidla

Plně využíváme pravidla dané portálem assettocorsa.eu. Do před-kvalifikace přibude pár jednoduchých doplňků.

Smíte využívat pouze korektní limity tratě, definované na našich serverech.
Musíte mít nainstalovaný ptracker

Doporučujeme i KMR. (viz. záložka návody, popřípadě komunikační kanál discord)

Dbejte prostoru, hlavně v posledních minutách před deadlinem.

Vysvětlení ptracker ve videu:

 

Hodně štěstí při zajetí kvalitního času a kvalifikování do správné kategorie. Zkusit tento krok může opravdu každý a nebojte se připojit na server, který Vás může dostat do následujících soubojů v příštích týdnech.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.