Odovzdanie cien za ACC V8 Supercars

V minulých dvoch článkoch sme vyhodnotili a uzavreli nedávno ukončené závodné série ACC Histo Cup 2018 a ACC Renault Sport Trophy 2018. Zostáva nám už iba posledná séria ACC V8 Champ 2018.

Úlohou tohto článku nie je rozoberať priebeh série a jednotlivé závody, ale v krátkosti si zhrnieme základné fakty. Séria ACC V8 Champ 2018 odštartovala 15.2.2018 a posledný závod sa konal 21.6.2018. Celkovo sme absolvovali 10 závodných večerov. Od začiatku série mal na víťazstvo najlepšie našliapnuté Jakub Kucharík a svoje prvé miesto neprenechal nikomu a prakticky suverénne ho udržal až do konca celej série. V poslednom závode o titul mohol prísť už iba teoreticky v prípade, že by nezískal ani bod a naopak jeho najbližší súper František Krečmer by musel vyhrať. To sa nakoniec nestalo a naopak František Krečmer ešte mal čo robiť, aby uhájil celkové druhé miesto pred Petrom Mikušom. Nakoniec František striebro uhájil.

Titul za prvé miesto teda získal s prehľadom Jakub Kucharík, na druhom mieste sa umiestnil František Krečmer a tretí skončil spomínaný Peter Mikuš. Kompletné celkové výsledky nájdete na fóre ACC V8 Champ 2018.

Dostávame sa k podstate tohto článku a to je odovzdanie cien. V tejto sérii sme mohli pilotov za ich výkony odmeniť aj vecnými cenami vďaka našim hlavným sponzorom GameMAX a ServisMAX. A ceny to neboli len tak hocijaké. Peter Mikuš za tretie miesto získal ovládač na PS4 a František Krečmer kameru pre PS4. Tieto ceny boli zaslané poštou.

Cena za prvé miesto bol samotný Playstation 4, ktorý si bol Jakub Kucharík prevziať osobne v sídle firmy GameMAX v Prahe. Cenu mu za spoločnosť GameMAX odovzdal Pepa Frajt a my ešte raz ďakujeme GameMAXu, Pepovi a Markovi za skvelé vecné ceny. S potešením môžem oznámiť, že po komunikácii s Markom Coreom z GameMAXu môžem potvrdiť, že táto naša spolupráca ani zďaleka nekončí a pripravujeme pre Vás ďalšie veľmi zaujímavé ceny do ďalších šampionátov. A môžem Vám vopred povedať, že to bude bomba. Viac neprezradíme, všetko sa včas dozviete.

Prekvapenie a bonusové ceny od Rudu

Prekvapenie na záver si pre nás pripravil Ruda Sieben, ktorý nám veľmi pomohol s prípravou modu V8, prípravou celého šampionátu a navyše ešte aj venoval ceny pre najkonzistnejšieho jazdca, jazdca s najlepším progresom jeho výkonov a tiež pilota, ktorý najusilovnejšie trénoval. Ďakujeme.

Odovzdanie Playstation 4 pre Jakuba Kucharíka

Nižšie si môžete pozrieť pár fotografií, ako si Jakub Kucharík prevzal od Pepa Frajta prvú cenu – Playstation 4.
Asi väčšinu z nás poteší, že nie je náhoda, ako nám Jakub Kucharík pravidelne v závodoch dáva “na prdel” a pravidelne jazdí pre väčšinu z nás nepochopiteľné UFO časy. Už vieme prečo je to tak. Po prevzatí svojej zaslúženej ceny od Pepíka Frajta si Jakub Kucharík zobral na seba svoju pravú podobu, nastúpil do svojej vesmírnej lode a s úsmevom na tvári odletel domov.

Oceneným pilotom gratulujeme, sponzorom ďakujeme za vecné ceny a Jakubovi želáme šťastný a príjemný let domov.

 

1 odpoveď

  1. Profilový obrázok používateľa: Trewor Trewor píše:

    tak diky fotkam aspon vime ze to neni AI 😀

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.