Minizraz 2020 Autodrom Brno

V spolupráci s Petrom Čížkom Vás chceme pozvať na okruh do Brna, kde sa v dňoch 5.9.2020 – 6.9.2020 bude konať akcia pod názvom MASARYK RACING DAYS & BOSS GP 2020.

Na tejto akcii uvidíte rôzne závody všetkých možných tried vrátane historických formulí 1. Budete mať možnosť vidieť a počuť klasické V12 motory a kochať sa formulami z rôznych minulých rokov. Dá sa dostať celkom blízko, čo sa nestáva každý deň. Najdôležitejšie ale pre nás je, že sa zas po čase stretneme a uvidíme v závodnej akcii aj Čížina s jeho novou Cuprou TCR a budeme môcť poriadne zafandiť.

Čížin si pre nás nachystal v boxoch aj prístrešok s menším občerstvením, niečo na zub a nejaké to pivečko… Určite bude o čom debatovať a naisto sa zabavíme. Popri sledovaní závodov a motaní sa v boxoch môžme priamo na mieste zorganizovať aj tradičný závod na motokárach v miestnej požičovni.

Doporučujem si naplánovať akciu na dva dni, pretože večer býva tiež výživný a ten by ste rozhodne nemali vynechať. Prenocovať je možné akokoľvek vo vlastnej réžii, ale po dobrých skúsenostiach z minula môžem doporučiť rezervovať si ubytovanie Hotel KOBERO kúsok od okruhu. Nocovať nás tam bude viacero a večer sa bude popíjať a posedávať…

Diskutovať o akcii môžete na našom Discorde v kanále #masaryk-racing-days-2020

Na záver nezostáva nič iné, len poďakovať Čížinovi za ponúknuté zázemie a občerstvenie. Stretneme sa v Brne…

Pripomeňme si pár fotkami poslednú spoločnú akciu v Moste.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.