Mad Men’s 2 – Poster Cars Open & Nordschleife Event

Nastává nám doba letních prázdnin, na dovolenou spousta z nás třeba ani nepojede, někdo už má dovolenou čtyři měsíce . Tak přišel čas vymyslet zase nějakou bídovinu. Tentokrát jsem se trochu rozvášnil a nachystal toho malinko víc než jindy. Prosím věnujte čtení propozic trochu pozornosti, ať nemusím vysvětlovat před každým závodem co a jak. Tak jdeme na to.

Co se pojede: vídíte na obrázcích 😀

Kdy: každé úterý, restart serveru 19,30 | 90min – Practice | 5min – Q | 2 x 25min – RACE (do R2 otočeno 10 pozic)

Kde: Server 1

Kdo: šampionát je vypsán jako free bez ENTRY LISTU (takže kdo dřív přijde ten jede).  POZOR !!!  při odpojení ze serveru mezi R1 a R2 je nutné počkat a startovat z boxu (nedávat volant a přetrpět penalizaci , jinak někomu spadnete na auto a je vymalováno)

Bodování: 30,27,24,22,21,20,19,18,17,16,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1

Žádný výsledek se neškrtá, protesty a rozmíšky se řeší ihned po závodě formou diskuze a virtuálních facek na Discordu kde je dobré být přítomen.

Nordschleife Event

Ale to bohužel není vše co jsem si na vás vymyslel. Součástí šampionátu je i dvouměsíční free ticket i s ubytováním v Německu poblíž hradu Nürburg. Na serveru 2 máte v garáži tyhle skvosty:

O co půjde? Vaším cílem je na turistické verzi Nordschleife zajet během prázdnin alespoň jedno VALIDNÍ (zjistíte na Strackeru serveru 2) kolo se všemi pěti auty. Z vašich časů sestavím pro každé auto pořadí. První si zapíše 1b. druhý 2b atd… Nejnižší součet všech pěti umístění  bere první místo a získá do hodnocení šampionátu stejně bodů jako za dvojzávod v úterý. Tedy 2×30=60b. Druhý 2×27=54b…  Při rovnosti bodů rozhodne o umístění lepší čas s vozem Tatra 603.

 

POZOR  !!!!!  Kdo bude mít splněno, (má zajetá validní kola s 5-ti auty ) zapíše se do příslušného chlívečku na Discordu (prosím jménem a v případě, že na Strackeru figuruje pod nějaký nickem tak i s ním) abych to nemusel složitě hledat. Dík.

 

Ale jak asi tušíte, ještě pořád to není všechno 😀 Pro totální blázny a příznivce sebemrskačství a jiných BDSM praktik je tady ještě SERVER 3.

System je stejný jako výše, ale jen se třemi  přítulnými a klidnými no vlastně civilními auty. Cena pro nejlepšího ?  30 bodů do šampionátu, druhý 27…

 

Posledním závodem bude:

Tento závod už bude s ENTRY LISTEM a vaše umístění na startovním roštu bude odpovídat umístení na SERVERU 2 v sekci Tatra 603 validní kola. Tzn. musíte alespoň s tímto vozem zajet validní kolo a vyjet si tak startovní pořadí na roštu.  Tento už tak trochu Endurance závod bude bodován 60,54,48… a je pořádán také jako poděkování členům za všechny auta a tratě, které pro nás vytvořili. Díky draci.

Tak zapněte si pásy a vzhůru na to. Těším se na úterní hospodu na Discordu a hlavně férové souboje na trati.

bida 132

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.