ACC Cayman Cup 2020

ACC Cayman Cup 2020

Predstavenie šampionátu ACC Cayman Cup 2020

Šampionát, kde každý dostane do rúk jednotné závodné náradie v podobe auta Porsche Cayman GT4 Clubsport. Jazdiť sa bude každý druhý utorok a všetky závody budú Free (nie je nutné mať zaplatené členstvo Premium).

Každý závodný večer sa bude skladať z dvoch závodov (15 minútový šprint a 35 minútový hlavný závod). Pred každým závodom sa pôjde krátka 10 minútová kvalifikácia.

Bodovanie

Bodovať sa bude každý závod
25, 20 ,17 ,15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

BOP – Restrictor

Prvých 5 pilotov v celkovom poradí dostane restrictor
35%, 25%, 20%, 15%, 10%

Priebeh závodného večera

Oficiálny tréning: 20:00 – 21:00 (60 min)
Kvalifikácia 1: 21:00 – 21:10 (10 min, úplný zákaz ESC)
Závod 1: 21:10 – 21:25 (15 min, pevný štart)
Kvalifikácia 2: 21:30 – 21:40 (10 min, úplný zákaz ESC)
Závod 1: 21:40 – 22:10 (30 min, pevný štart)