GREEN HELL IS BACK 2017

Zdar draci. Vítáme vás na letním kempu v pohoří Eifel . Letos nám táborový vedoucí nachystal výběr toho nejlepšího z chovné stanice Porsche.

O co jde:

Celé prázdniny budete mít možnost na Nordschleife trénovat a také zajíždět rychlá kola s pěti krasavci vyrobenými ve Stuttgartu. Nakonec jsme se shodli, že pro větší zábavnost zvolíme verzi Tourist, tzn. že čas se vám počítá hned a nebudete jako minule zajíždět zaváděcí kolo. Je to malinko spojeno s problémem občas se vymotat z parkoviště, ale alespoň se naučíte s těmito auty i couvat .

Naším cílem je umožnit i začínajícím pilotům dát možnost změřit své síly jak mezi sebou, tak i s těmi kdo již nějakou stovku kol na Severní smyčce odjezdili. To nás vede k myšlence rozdělit startovní pole do dvou kategorií. Pro jednoduchost jsem je nazval PRO  a  AM  , sice nás asi nikdo za točení převážně plastovým kolečkem neplatí, ale co už.

Demokracie je sice hezká věc, ale někdy je potřeba i diktatury a ta nastupuje právě v tomhle místě. Takže do této kategorie na základě umístění a výkonů v předchozích sezónách zařazuji tyto jezdce:

Marek Studnička           Filip Dostálek

Kypo              Petr Doležal

Peter Mikuš             Jakub Kucharik

Lála            Vallda

Libor Bena

tohle není konečný seznam, jestli jsem na někoho zapoměl a nebo má sám pocit, že patří do kategorie PRO , má možnost se na fóru přihlásit a tato licence mu bude udělena. Není ovšem cesty zpět,takže až do konce kempu musí jezdit pouze ve vozech a na serveru kategorie PRO . Do bojů v kategorii AM už nezasáhne.

S čím pojedete :

Po počátečním znechucení některých jezdců z volby LMP1 do kategorie PRO , bylo nakonec po testu  ,na žádost pilotů kteří plánují jezdit v kategorii AM  , rozhodnuto  tuhle střelu s plochou dráhou letu zařadit i tam.  Já jsem za to rád a bylo nás tam docela dost aby to šlo brát jako platný vzorek. Je to zase jiný zážitek, ta rychlost je neuvěřitelná a sám jsem zvědav kam až budou jezdci kategorie PRO schopni posunout hranici času na kolo .Budu mít zároveň i možnost sledovat vývoj časů s tímto autem a případně odhalit nějaké UFO, které by se chtělo měřit s jezdci v kategorii AM. Doufám, že se to ale nestane . Je potřeba si pohrát s nastavením a hlavně správně zvolit managment hybridního pohonu.

PRO   server 4

AM  server 2

BODOVÁNÍ:

Pilot s nejlepším zajetým časem v každém autě obdrží 1b, druhý 2b.  atd  .  Když tedy bude někdo mít 5x nejlepší čas obdrží v součtu 5b.  To je nejlepší možný výsledek. Může nastat i bodová shoda, pak rozhoduje o pořadí nejlepší celkově dosažený čas. Po ukončení této části bude výsledné pořadí v tabulce ohodnoceno klasickým přidělením bodů v počtu 25,20,17,15,14,13,….1b. a to v kategorii PRO i AM zvlášť.

Tímto momentem skončí první fáze. Pořadí v tabulce nám zároveň určí místo na startu do závodu, ( nutnou podmínkou pro účast v závodu je mít odjeto alespoň jedno měřené kolo s každým autem ve své kategorii ) který se uskuteční v září, pojede se na verzi okruhu Endurance a bude mít délku min. 90 min.  Závod pojedou už obě skupiny dohromady, ale každá s jiným autem. Představa je :

PRO –  LMP1   AM – 911 RSR 2017

To se ale na základě vašich připomínek a ohlasů může klidně změnit, ale určitě bude platit, že PRO pojede s rychlejším autem a start proběhne systémem Le Mans.

Závod bude bodován opět v každé kategorii zvlášť systémem 25,20,17,15,14,…..1b.  Součet bodů z první fáze + závodu určí celkové pořadí.

Ceny :

Vítěz kategorie PRO obdrží velký pohár , na štítku bude jeho jméno a nápis KING OF HELL 2017  😀

neříkám, že zrovna tenhle, ale velkej bude dost 😀

 

První tři v kategorii AM obdrží :

 

Může se během prázdnin stát, že Kunos vydá nějaký update a nebude se dát připojit na server s nějakým autem. Dejte vědět a já se pokusím v součinnost s velitelem  situaci napravit co nejdříve.  Přeji krásné prázdniny a těším se na Vás v hojném počtu na startu závodu v září.

Úderem dnešní půlnoci ( 7.7.2017) začínám počítat časy a končíme 31.8.2017  24.00

Uff….. doufám, že jsem popsal vše srozumitelně, jestli ne tak se klidně ptejte a já na co chci vám odpovím 😀

 

 

 

komentárov 12

 1. Profilový obrázok používateľa: kypo kypo píše:

  Ja panimaal… A na Slajfu sa celkom tesim, uz som na nej nejel ani nepamatam.

 2. Profilový obrázok používateľa: spajk spajk píše:

  Přijde mi to jako hodně dobrý nápad. Jestli dobře koukám, společné jsou pouze 2 modely? Toho Spydera jste mohli klidně strčit PROfíkům 🙂 těším se moc. Dobrá práce!

 3. Profilový obrázok používateľa: bida132 bida132 píše:

  Oni maj svýho 😀 a toho by si nechtěl, budou mít s ním co dělat . Tenhle starej je super , já si ho zamiloval je tam krásně cítit ta váha. A jak skřípaj brzdy, na vše dost času.

 4. Ahoj zdravím všechny a Markovi , Filipovi a Petrovi zasílám Gratulace a smekám klobouk před jejím uměním na tratích ….. a tím nás slabší ženou i dopředu , aby jsme se jim mohli malinko rovnat…. Bylo to SUPR….. GREEN HELL IS BACK 2017 No prostě BOMBA….. Už se moc těším…… Mějte se…… OCELOT…….

 5. Profilový obrázok používateľa: Egres(SVK) Egres(SVK) píše:

  Krásny formát preteku. Dúfam že to natrenujem tak aby jeden z tých hrnčekov bol u mňa doma. Ale čaká ma ťažká práca, lebo výborných jazcov aj skupine AM je dosť. O to to bude zaujímavejšie. No a ešte zlepšiť kondičku aby som tych min.90 minút vydrzal za volantom a nepadol do kómy z vyčerpania 😀. Tak v septembri čauko.

 6. Profilový obrázok používateľa: fuzo fuzo píše:

  keď doskladám kokpit tak sa do toho pustím, bude to dobrý test 🙂

 7. Profilový obrázok používateľa: Trewor Trewor píše:

  Egres uz jsem zadal do vyroby 10 dalších hrníčku s No.1 🙂 kdyby ti to nahodou nevyslo tak rekni 😀

 8. Profilový obrázok používateľa: Egres(SVK) Egres(SVK) píše:

  diky Trewore, jeden mi urcite rezervuj 🙂

 9. Profilový obrázok používateľa: jakub.kucharik jakub.kucharik píše:

  už jsem vyzkoušel všechny auta a nejlíp se zatím jezdí s RSR 2017, je to citlivé na nastavení a dost těžké s tím jet hranu, úroveň gripu se mi zdá v některých zatáčkách až extrémní 😀 třeba v té rychlé levé za Adenauer Forst se dá jet +- 215km/h

 10. Profilový obrázok používateľa: bida132 bida132 píše:

  Tak mám pro kategorii PRO snížit grip ? 😀😀😀

 11. Profilový obrázok používateľa: jakub.kucharik jakub.kucharik píše:

  nn, už to nech takhle, s ostatními auty by to zase byla moc velká klouzačka 😀 😀 😀

 12. Profilový obrázok používateľa: Atti Honyi Atti Honyi píše:

  fíha 😀 no konečne niečo 90 min. 🙂

Pridaj komentár