Ferrari 70th Anniversary Celebration Pack

Kunos ohlásil oficiálne vydanie ďalšieho plateného DLC s názvom Ferrari 70th Anniversary Celebration Pack. Toto DLC bude vydané ku príležitosti 70-teho výročia značky Ferrari. Obsah tohto DLC mohli ovplyvniť aj samotní hráči, kde mohli hlasovaním v ankete vybrať z rôznych legendárnych modelov Ferrari to svoje, ktoré by chceli v novom DLC vidieť.

Zoznam vozidiel, ktoré bude toto DLC obsahovať, bol oznámený už dávnejšie. Dnes však Kunos zverejnil oficiálny dátum vydania ktorý je stanovený na 19.9.2017.
Ferrari 70th Anniversary Celebration Pack bude obsahovať 7 rôznych áut od Ferrari naprieč celou históriou od starých až po tie najmodernejšie.

Konkrétne sa všetci Ferrari pozitívni môžu tešiť na tieto vozidlá:
1962 250 GTO
1967 330 P4
1967 312/67
1984 288 GTO
2004 F2004
2017 812 Superfast
Ferrari SF70H

Zároveň Kunos dnes vydal prvé krátke promo video zamerané na Ferrari 250 GTO, ktoré môžete vidieť v hlavičke. Viac oficiálnych informácií, obrázkov ani cenu zatiaľ nepoznáme. Nikde ani nebolo spomínané, žeby súčasťou DLC bola aj nejaká nová trať, čo je pre mňa trochu sklamanie. Už dávno Kunos nevydal nejakú kvalitne spracovanú laserom scanovanú trať, ktorá by určite potešila.

Každopádne na nové autá sa teším a najviac na tie staršie kúsky. Ako už býva u nás zvykom, tak po vydaní DLC určite spáchame nejaké voľné závody, kde tieto červené krásavice náležite prevetráme.

komentáre 3

 1. Mimo jiné F2004 :oO :oO
  Jsem sviňsky zvědavý jaký bude rozdíl o proti módu, který je hustý a hlavně má namakané ozvučení…

  • Profilový obrázok používateľa: Joshuax VGOS Joshuax VGOS píše:

   Dost mozna bude uplne stejny 🙂 Kunos se imho nestiti vykupu modovanych veci od uspesnych autoru. Chtel jsem tu s tim modem udelat sampik, ale protoze je placeny, tak by byla ucast mizerna… Uz takhle se na formule lidi moc netvari, netozpak, ze by si to meli zaplatit…

 2. Profilový obrázok používateľa: Lion Lion píše:

  ty první 4 v seznamu naprostá paráda
  a další kousek do rodiny GPL 1967 🙂

Pridaj komentár