DRM Revival Mod práve vyšiel !

Hodnotenie:

4 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 5 (4 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Licencia: Platené

Po nekonečne dlhom čakaní bol dnes konečne vydaný mod DRM Revival od známeho moderského týmu DRM Modding Team. Prácu týchto moderov môžete poznať hlavne zo simulátora rFactor a kto už prácu týchto ľudí videl a skúšal tak vie, že si dávajú skutočne záležať. Práce na tomto mode trvali viac ako 3 roky. Tento MOD obsahuje 10 rôznych 3D modelov závodných áut z nemeckého šampionátu Deutsche Rennsport Meisterschaft v celkovo 17-tich rôznych konfiguráciách, ktoré závodili v rokoch 1977 -1981 v skupine Group5. Každé auto má vlastnú fyziku, zvuky a prepracované všetky detaily. Tiež sa myslelo aj na optimalizáciu, ktorá je potrebná hlavne pre online závody kde máme na štartovom rošte veľký počet áut, takže mod nie je extrémne náročný na výkon PC ako mnohé iné mody kde sa na optimalizáciu nemyslelo.

Jedná sa o platený mod, ktorý môžete zakúpiť na domovskej stránke modu za 15,- EUR, alebo ak máte Premium účet na Racedepartment, tak môžete využiť zľavu 3,- EUR tu. Za túto cenu získate 17 rôznych závodných áut zo zlatej éry motoršportu a je veľmi pravdepodobné, že na tomto móde budeme organizovať v budúcnosti celý ligový šampionát. Ak sa Vám nechce utratiť spomínanú sumu tak môžete počkať na finálne rozhodnutie o nasadení tohto modu do ligy a ak by sa tak stalo, tak sa pokúsime vyjednať o niečo lepšiu cenu. Isté je, že za tých 15,- EUR tento mod určite stojí.

Kvôli licenciám má väčšina áut vymyslené názvy, ale podľa vzhľadu bude každému skúsenejšiemu jasné o aké legendárne vozy sa jedná. Ak sa rozhodnete zakúpiť tento mod, tak sme spustili servery kde môžete jednotlivé autá testovať.

Server 8 – trať Zandvoort ACC 34 pits
Server 10 – Nordschleife Touristenfahrten

komentárov 7

 1. Profilový obrázok používateľa: brutulus brutulus píše:

  Nad videem je napsáno: Licencia: Zdarma
  V článku že vraj 15 éček.

 2. Profilový obrázok používateľa: Racingtech CZ Racingtech CZ píše:

  Jejda to to je článek hned za tepla 🙂

 3. Profilový obrázok používateľa: Wanťo Wanťo píše:

  Tak kúpil som skúsil som, chce to zvyk ale je to super sranda, na oldschool tratiach to bude mať fantastickú atmosféru. Možno multiclass aj s 92 DTM a topka!

 4. Profilový obrázok používateľa: Silas Silas píše:

  Dobré to je. No jak píše Wanťo 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.