Aplikácia Fuel Usage

Hodnotenie:

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Licencia: Zdarma

Aplikácia Fuel Usage počíta reálnu spotrebu auta, písali sme o nej dávnejšie v tomto článku

Ak ju používate, tak ste si isto všimli, že po update Assetto Corsa na poslednú verziu 1.7 sa táto aplikácia zle zobrazuje a prekrýva sa tam písmo a údaje sú ťažko čitatelné.

Preto doporučujem použiť novšiu verziu, ktorá už funguje správne.

Download Fuel Usage v 1.11

Inštalácia

Ak ste aplikáciu nepoužívali, tak stiahnite archív, rozbalte ho a rozbalené zložky apps a content skopírujte do hlavnej zložky kde máte nainštalované Assetto Corsa. Samozrejme si potom musíte v hlavnom menu hry v nastaveniach v sekcii General aplikáciu povoliť a následne už na trati si ju v lište s aplikáciami zapnúť…

Ak ste používali staršiu verziu aplikácie, tak treba najskôr starú verziu zmazať. Nájdete ju  v hlavnej zložke kde máte nainštalované Assetto Corsa \apps\python\ – tu vymažte zložku fuel_usage.

Potom aplikáciu nainštalujte klasicky ako je popísané vyššie…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.