ACC-BTCC Oulton Park Short

Příští týden navštívíme další legendární trať na ostrovech a to Oulton Park.oulton_park_circuit_map_2013-svg

Počátky této trati sahají do roku 1953 postupně byla upravována a modernizována, ale stále si zachovává charakteristický profil tak typický pro britské tratě. Seriál BTCC pro své závody využívá sice o něco delší variantu, ale ta není pro Assetto k dispozici. Zvolil jsem po testování verzi Short, která je asi blíž variantě BTCC. Dlouhou verzi si necháme na někdy příště.

No ale jako vždy se musíme vrátit také k minulému závodu na Truxtonu. Věřím, že jste si závod užili. Problémy s tratí měli i ostřílení matadoři a tak to má být 😀

I přes veškerá upozornění, že komisař bude sedět na židličce v poslední lévé šikaně, si to někteří vysvětlili asi špatně. Níže je uveden počet přešlapů jednotlivých pilotů v obou závodech . Byl jsem na rozpacích jak tuto situaci vyřešit a jaké udělit tresty . Nakonec jsem se rozhodnul dodržet literu pravidel.( nakonec to byla jen jedna zatáčka na celé trati a na jiných místech,jak jsem koukal ,jste se taky nechovali zrovna ukázkově) preslapy

Takže byly aplikovány tyto články z našich pravidel:

7.3 Nerešpektovanie limitov trate menej ako 5x – bez penalizácie.
7.4 Nerešpektovanie limitov trate 5x až 10x – posunutie o 1 miesto vo výsledkoch závodu.
7.5 Nerešpektovanie limitov trate viac ako 10x – diskvalifikácia zo závodu.

Dále byly řešeny incidenty dle podaných protestů s tímto výsledkem:

R1  čas replaye 58.00 LumpTom

7.1 Náraz zozadu – posunutie o 2 miesta vo výsledku závodu.

Dále upozorňuji Fuza na zavírání zatáček v momentě kdy už na vnitřku zatáčky je další auto, několik situací by vedlo k trestu , ale vzhledem k počtu přešlapů by nebylo trestat co. V závodě je nutnost mít zapnutou Helicorsu a sledovat dění okolo sebe.

Na Oulton Parku vám neřeknu kde bude komisař s tužtičkou, takže doporučuji hlídat si limity a nesnažit se získávat neoprávněnou výhodu .

Průběžné pořadí najdete zde

V úterý v devět se na Vás těší stiwrx ,bida132 a kypotumblr_m8wpkxileh1rcb0l7o1_1280a

1 odpoveď

  1. Profilový obrázok používateľa: spajk spajk píše:

    Na Oultonu je nejhorší vyjezd z T1, takže je komisař jasnej 🙂

Pridaj komentár