ACC Audi TT Cup – ALL IN

Zdá se to jako včera, když jsme jeli první závod v Brands Hatch. Bohužel čas plyne jako voda a my máme celý kalendář za sebou.

Motorsports / DTM: german touring cars championship 2011, Nuerburgring, Playboy Bunnies

Teda mám na mysli samozřejmně pestrý závodní kalendář, který jsme měli v našem šampionátu. Sice jsme oproti originálnímu šampionátu jeli pouze 2 stejné tratě, za to jsme ale procestovali podstatně větší část světa. Během závodů jsme se podívali do Anglie, k sousedům do Německa a Rakouska, a v neposlední řadě pokračovali do Španělska, Turecka a Francie.

Každý závod procházel pečlivýma přípravama a to jak u jezdců, tak u organizátorů. I přes to, že jsme neměli na startu dívky s označením startovní řady, věřím, že při nás stály naše manželky, přítelkyně nebo jenom kamarádky, kterým jsme museli vysvětlovat, proč vlastně ve středu máme na práci něco jiného. Možná i to byl důvod, proč konec sezóny dojelo tak málo lidí. Navzdory nedostatku lidí, nebylo nouze o krásné souboje, kterých byla během sezóny celá řada. Drama v závodech přinesla také nevědomost, kolik má soupeř ještě P2P a tak bylo často vidět nahlížení na boční okna právě pro zjištění této informace. Ke konci závodu již musel každý jezdec zvažovat, jestli to zkusit a nebo ušetřit na případnou obranu. Zpestřením bylo také přidáním restriktoru nejlepším 5ti lidem, což tyto souboje dělalo ještě zajímavější. Celkovýma výsledkama navíc dost zamíchalo škrtnutí dvou nejhorších závodů a připsání trestných bodů až do celkového výsledku.

Nejlíp ze všech se s tímto popral Marek Studnička, který vyhrál suveréně celý šampionát s náskokem 32 boudů na Jakuba Kuchaříka. Třetí pak skončil František Krečmer se ztrátou 8 bodů na Jakuba.

Konečné výsledky si můžete prohlédnout níže.

Závěrem bych chtěl pogratulovat vítězům, poděkovat všem zůčastněným za skvělé závody, Kypovi za podporu a pomoc, Joshuaxovi za skvělé streamy a hlavně mému kolegovi Bídovi, za super organizaci, kterou jsme se snažili vyšperkovat do posledního detailu.
U dalšího šampíku zdar!

komentárov 7

 1. Profilový obrázok používateľa: Lion Lion píše:

  Díky všem, jak před kamerou, tak za kamerou. Bylo to fajn závodění.

 2. Profilový obrázok používateľa: Ali Ali píše:

  Gratuluji na bednu, bylo to skvělý závodění 😉

 3. Gratuluju a děkuju všem soupeřům. Moc děkuju všem adminům za tuto příležitost a v neposlední řadě Davidu Urbančíkovi za fajnovni přenosy. Tomáši moc hezký článek ;o)

 4. Profilový obrázok používateľa: Silas Silas píše:

  Gratuluju všem třem co se sluní na bedýnce. Jinak díky za organizaci sezony a super streamy

 5. Profilový obrázok používateľa: Egres(SVK) Egres(SVK) píše:

  Pripájam sa ku gratulácií a ďakujem všetkým organizátorom, komentátorom a v neposlednom rade jazdcom za skvelú zavodnú sériu. Veľmi ma to bavilo a verím, že som sa aj niečomu novému priučil. Veľa zdravia, lásky a pohody Vám všetkým želám a v novom roku sa vidíme na trati.

 6. Profilový obrázok používateľa: Egres(SVK) Egres(SVK) píše:

  14 trestných bodov. Hanba mi. Bohužiaľ 10 bodov som vyfasoval za dvojzávod v PAU. Natrénoval som si určitú stopu, ale samozrejme som si ju v replayi neskontroloval a naivne si myslel, že to jazdím OK. A pritom šikanu č.7 som sekal kolo čo kolo. Mrzí ma to, trest je samozrejme oprávnený a ja si z tohto môžem zobrať akurát ponaučenie do budúcna.

 7. Profilový obrázok používateľa: Trewor Trewor píše:

  no Andreji, toto sis ani nemohl myslet že jedeš OK.. 😀 kdyby jsi třeba řekl že sis myslel že je ten obrubník součástí tratě, řeknu OK, nečetl ten příspěvek na discordu 😀 ale tohle je blbá výmluva 😛

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.